Canary Marin

logo-xl

SegwayTour

Największe miasto archipelagu

Niekonwencjonalny, bezpieczny i ekologiczny sposób na zwiedzenie największego miasta archipelagu.

Najwyższe osiągnięcia technologii połączone z genialnym zastosowaniem w transporcie indywidualnym pozwalają nam dzisiaj na skorzystanie z niezwykle oryginalnej formy zwiedzania. Należymy do uprzywilejowanej grupy organizatorów tego rodzaju wycieczek.

Las Palmas to miasto, które powstało w wyniku ogromnego wysiłku architektonicznego, oferuje niezapomniane pejzaże zarówno w nowej jak i starej części miasta. Cała zabudowa wkomponowana w wulkaniczne nabrzeże otoczona krystalicznymi wodami Oceanu Atlantyckiego stanowi unikatowy widok.

Nasza wycieczka ma za zadanie ukazanie Państwu całego uroku Las Palmas w sposób przyjemny i prekursorski. Rozpoczynamy tę wspaniałą przygodę w miejscu zwanym La Puntilla wraz z urokliwą plażą Las Canteras. Następnie odwiedzamy Castillo do la Luz – pierwszą warownię kastylijską w Las Palmas datującą się na lata 70. XV w. Następnie przemierzamy wspaniałą promenadą Avenida Maritima z widokiem na największy port całego archipelagu Puerto Las Palmas oraz odwiedzamy port jachtowy. Nie możemy pominąć wspaniałego Parku Doramas z najstarszym na wyspie hotelem Santa Catalina. Wizytę kończymy na starówce Las Plamas, sympatycznie zwaną Vegueta, gdzie wznosi się majestatyczna katedra pod wezwaniem Św. Anny, kamieniczki z XVI i XVII w. a przede wszystkim dawna siedziba gubernatora Castylii, zwana dzisiaj Domem Kolumba.

W czasie całej wycieczki będą się nami opiekować wspaniali przewodnicy, czuwający nad naszym bezpieczeństwem i dbający o zaspokojenie naszych wrażeń i wiedzy w każdym odwiedzanym miejscu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Ufamy, że wzbudzi ona Państwa zainteresowanie i zachęci do skorzystania z tej niewątpliwie oryginalnej przygody.